יועץ ומשווק הנדל"ן צפריר שוראקי (רי/מקס) תורם לנוה גן
מאת רועי פן, 24/8/15


"שלום, שמי צפריר שוראקייועץ ומשווק נדל"ן בחברת רי/מקס, בעל רישיון תיווך מטעם משרד המשפטים 3144392. 
 
אני בוגר ביה"ס הימי "מבואות ים" ובעל תואר קולנוע וטלוויזיה ממכללת ספיר. לאחר לימודי במכללה התחלתי לעבוד בלב הטלוויזיה הישראלית בתפקיד במאי/נתב, והייתי שותף להפקת תוכניות כמו "האח הגדול", "ערב טוב עם גיא פינס", "לילה כלכלי", תוכניות פריים טיים אחרות ועוד. בנוסף עבדתי כמנהל מכירות בחברת הייטק קטנה, וכיום אני מרצה לקולנוע וטלוויזיה במכללת ספיר.  
  
תמיד הייתה לי את הזיקה לנדל"ן וכשנכנסתי לתחום הנדל"ן התחלתי ליצור מאגר ידע והליך למידה שלא נגמר, ובתהליך זה הבנתי כמה עוצמה וכוח, וכמה שקר ורוע, מסתובבים בעולם הזה.          

אני קיבלתי החלטה שלי זה בחיים לא יקרה !!!

המון הזדמנויות נגלות בפניי, מפתות יותר ומפתות פחות, אך הרצון ללוות את שני הצדדים בהליך המכירה או הקנייה ובסופו להשיג תוצאה טובה, גורם לי להרגיש מתוגמל ורצון להמשיך לעבוד.

במסגרת עבודתי אני משתף פעולה עם מתווכים אחרים בעיר, ובכלל - העבודה ברשת תיווך הנדל"ן 
רי/מקס העולמית מאפשרת לי להיות מקושר עם כ-1,100 יועצי נדל"ן בישראל, ועם כ-100,000 יועצי נדל"ן במעל 90 מדינות בעולם ! 

אז אני פה בשבילכם כדי לעזור - למכור דירה, לקנות בית - ובעצם לסייע לכם לאורך כל ההליך המתיש הזה".

ליצירת קשר טלפוני: 054-7805152.
לאתר החברה - לחצו פה. לעמוד הפייסבוק - לחצו פה. להערכת מקצועית של שווי הנכס שלכם באמצעות טופס - בצורה קלה ומהירה - לחצו פה.

לאחרונה רכש צפריר שוראקי שטח פרסום באתר נוה גן לתקופה של שנה, ובכך הצטרף לרשימה ארוכה ומכובדת של נותני חסות אחרים. חשוב לציין כי כל הרווחים מהפעלת אתר נוה גן יופנו לרווחת תושבי השכונה, על פי החלטת ועד הפעולה !