מתחם מתקני המשחק בפארק הדרומי - יש זוכה במכרז, ויש אחלה תוכנית!
מאת רועי פן, 27/11/17


בתום תהליך ארוך, אשר בין היתר כלל גם ישיבה של 3 שעות של ועדת הפארק הדרומי - נבחרה התוכנית הזוכה למתחם מתקני המשחק בפארק הדרומי!

הישיבה של ועדת הפארק התקיימה במעמד מנכ"ל העירייה, מנכ"ל החברה לפיתוח פתח תקוה, מנהל אגף גנים ונוף, מנהל הפרוייקט מטעם האגף, וכמובן ארבעה מתושבי נוה גן חברי הועדה (כולל כותב שורות אלה). גם ראש העיר איציק ברוורמן הגיע כדי לחזק את ידינו במהלך הישיבה הארוכה! 

בישיבה הציגו 3 החברות שניגשו למכרז, והן נבחנו על פי קריטריונים שונים, כמו ניצול יעיל של השטח, מגוון מתקנים לכל הגילאים - מפעוטות ועד בוגרים, ייחודיות המתקנים, איכות ההצללה והדשא הסינטטי, תחזוקה ועמידות בפני ונדליזם.

ועדת הפארק המליצה על התוכנית הטובה ביותר לדעתה לועדת המכרזים של החברה לפיתוח פתח תקוה, ולקראת סוף השבוע שעבר ההמלצה התקבלה והזוכה עודכנה.

התוכנית מצוינת, היא צפויה לעבור בקרוב מספר התאמות, ולאחר מכן - היא תפורסם.

הופקו לקחים מכל הפארקים שבוצעו בעבר בעיר בכלל ובשכונה בפרט, ומתחם המשחקים ימשיך במגמת השיפור. הולך להיות פה מצד אחד כיף גדול לילדים ולהורים, ומצד שני כמה שפחות מטרד בלילות לתושבים!

הביצוע צפוי בתוך מספר חודשים, בהתאם ללוחות הזמנים שפורסמו בעבר (לחצו לקריאה, שימו לב שמאז הידיעה המכרז קצת השתנה, כפי שניתן לקרוא על ידי לחיצה כאן).


לפני סיום יצויין שבישיבת מועצת העיר הקרובה צפויים לאשר, בין היתר, גם תקציב נוסף להקמת הפארק הדרומי, בסך 1 מיליון ש"ח.
 

השטח המיועד למתחם מתקני המשחק