חדשות נוה גן - ספטמבר 2016
מאת רועי פן, 12/9/16


 
1.     בקרוב – לא צריך ללכת עד תחנת הדלק כדי לקנות חלב, לא חייבים לעמוד בתור ב"חצי חינם" בשביל לחמניות ! כדי לקרוא עוד פרטים על הפתרון היצירתי של כותב שורות אלה לבעיית המחסור במכולת בתוך השכונה  - לחצו פה.

2.      גינון ופארקים – הפארק הדרומי - בשעה טובה יש תוכנית מאושרת לפארק, החל תהליך התכנון הסופי לצורך ביצוע, ואושרו מיליון ש"ח נוספים עבור הפרויקט (לחצו למידע). בפארק הצפוני נוספו מתקני נדנדה משולבים להורה וילד (מתוכננת גם הצללה), וכן הוחזרה ההצללה מעל המתחם המרכזי ונוקה השטח אשר בין הפארק לבין תחנת הדלק (לחצו למידע). בנוסף, העירייה החלה בפיתוח אי התנועה והכיכר ברחובות דנקנר ומבצע דקל (לחצו פה), הסדירה דרכי גישה עם עצים בין הפארק הצפוני וחניון הספורטן, נטעה עץ זית בכיכר משה שמיר (לחצו לתמונה), וטיפלה בחלקה המוזנחת אשר בקצה גינת קוגלמן (לחצו פה).

3.      תושבי נוה גן משלמים פחות – סירים, מחבתות וסכינים של Arcosteel, כריות אורתופדיות של Aeroflex, צלחות Corning, מזוודות Jeep ועוד - הודות לשיתוף פעולה בין אתר האינטרנט של השכונה לבין חברה העוסקת במכירות של מגוון מוצרים לוועדי עובדים בחברות ענק - תושבי השכונה יכולים ליהנות ממבחר מבצעים ומחירים מוזלים על מוצרים שונים ! מאוד תושבים כבר הצטרפו בחינם למועדון הצרכנות של תושבי נוה גן. עדיין לא הצטרפתם ? לחצו כאן כדי להירשם בחינם.

4.      אירועים חינמיים בשכונה – ועד הפעולה מתכבד להזמין את תושבי נוה גן להרצאות החינמיות הבאות אשר מאורגנות בשיתוף פעולה שלו יחד עם המתנ"ס השכונתי:
התנהלות כלכלית נכונה - לחצו למידע ורישום,
- למה דיאטות לא מצליחות - וכיצד כן ניתן לרזות ולשמור על המשקל לאורך זמן (הרצאה לנשים בלבד) - לחצו למידע ורישום.
הנ"ל בהמשך להרצאה שאורגנה בנושא דחיינות (לחצו לפרטים).
פרט לכך, מאז העדכון האחרון התקיים בשכונה אירוע "שלישי קייצי לילדים ולנוער" (לחצו לכתבה), וכן הגיע לרחוב אסירי ציון אוטובוס הארטיקים של קניון קרית אונו (לחצו למידע).

5.      חינוך – שנת הלימודים החדשה נפתחה עם מבנה קבע לבית הספר ע"ש עוזי חיטמן, הצללה במגרש הספורט של ממ"ד נוה אברהם, ועוד...(לחצו לכתבת פתיחת השנה). לעדכון סטטוס בניית בתי ספר ואולמות ספורט - לחצו פה. לסקירה ספציפית בנושא בניית בית הספר ע"ש אריק איינשטיין - לחצו פה. למידע מפורט על בניית שש-שנתי ע"ש יצחק שמיר כולל סקיצה שלו - הקליקו כאן.

6.      ראש העיר הגיע למפגש תושבים – עו"ד איציק ברוורמן הגיע יחד עם בכירי לשכתו ומנכ"ל העירייה למפגש עם תושבי נוה גן (לחצו פה). בפגישה ענו בכירי העירייה לשאלות הציבור וכן סקרו את עבודות הפיתוח השונות בשכונה. לפירוט התקציבים שאושרו על ידי מועצת העיר בחודשים מאי-יולי עבור עבודות שכאלה - לחצו פה.

7.    טיפת חלב בנוה גן – בשעה טובה החודש צפויה להיפתח טיפת חלב בתוך השכונה. למידע על התחנה ולתמונות ראשונות מתוכה - לחצו פה.

8.    נוה גן = אתר נופש – מזמינים חופשה, טיסה או מלון ? למה לא להזמין דרך חברת איסתא, ליהנות ממחירים משתלמים, ועל הדרך לתרום לשכונת נוה גן  ?ועד הפעולה של שכונת נוה גן מבקש להזכיר את שיתוף פעולה בין אתר השכונה לבין חברת איסתא  !!!לחצו על "אתר התיירות והנופש של נוה גן" בחלק העליון של אתר השכונה, והזמינו חופשה כיפית בארץ או בחו"ל. חברת איסתא תעביר חלק מכספי מההזמנות שלכם לטובת אירועי תרבות לתושבי השכונה בארגון ועד הפעולה ! 

9.      גשר גיסין מתקרב – חברת החשמל החלה בעבודות בשטח להטמנת קו המתח ברחוב גיסין, אשר מנע את הקמת הגשר מעל הרחוב (לחצו למידע). במהלך חודש ספטמבר צפויה החברה להטמין את עמוד החשמל הנמצא בפארק הצפוני. 

10.      תנועה ותחבורה – נוספו 4 תחנות אוטובוס מקורות ברחבי השכונה, דבר המעלה ל-7 את מספר הסככות אשר הוצבו בנווה גן בשנה האחרונה (לחצו למידע). בעניין אחר - נאסרה חניית רכבים כבדים בחניון המקיף את מבנה החינוך במבצע דקל 3, והחלו להירשם דו"חות לעוברים על האיסור (לחצו למידע). לדיווח על עבירות חניה - מוקד 106 או אפליקציית "עיריית פתח תקוה" בסלולר (בה ניתן לצרף גם תמונה של לוחית הרישוי).

11.      חוברת החוגים החדשה של מתנ"ס נווה גן – לאתר השכונה עלתה חוברת החוגים החדשה של המתנ"ס השכונתי, וכן קישור להרשמה לחוגים דרך האינטרנט (לחצו פה). 

12.      מתי מותר להשליך פסולת גדולה והיכן ? מה שמים בפח הכתום ? פסולת גדולה - מוציאים רק בימי שני בערב - כדי לשמור על שכונה נקייה ולהימנע מקנסות ! למידע מפורט בנושא השלכת פסולת גדולה, גזם קרטונים וכו' - לחצו פה. לדיווח על לכלוך ברחבי השכונה - מוקד 106 או אפליקציית "עיריית פתח תקוה" בסלולר.

13      פייסבוק ואתר אינטרנט – ניתן להמשיך להצטרף לקבוצת הפייסבוק המובילה, הוותיקה והגדולה של השכונה - "נוה גן פתח תקוה" (לחצו פה). אל תשכחו גם לעשות לייק בפינה הימנית העליונה של אתר השכונה (לחצו לאתר), כדי שעוד מפרסמים ישתכנעו שהפרסום באתר נווה גן משתלם, וכזכור – כל הרווחים מפרסום באתר חוזרים אליכם בצורה של אירועים שמארגן ועד הפעולה. בין נותני החסות החדשים לאתר - חברת גלים - המבצעת ניקוי וחיטוי מאגרי מים בבנייני מגורים ורבי-קומות (לחצו למידע).


שנה טובה !