בקרוב - לא צריך ללכת עד תחנת הדלק כדי לקנות חלב, לא חייבים לעמוד בתור ב"חצי חינם" בשביל לחמניות !!!
מאת רועי פן, 8/9/16


כידוע, נושא המרכז המסחרי ברחוב אסירי ציון תקוע בגלל שלמיטב הבנתנו בעלת הקרקע חולמת להוסיף בשטח הנ"ל קרוב ל-200 דירות, ולשמחתנו – העירייה בראשות ראש העיר איציק ברוורמן לא מאשרת לה את זה (אך לצערנו, אינה יכולה לחייב אותה לבנות כבר את המרכז המסחרי או למכור את הקרקע למישהו אחר שכן יבנה).

בתחילת השנה שעברה פרסם כותב שורות אלה על פתרון יצירתי אשר הוא מנסה לקדם במטרה להקל על החיים של כולנו - מכונות אוטומטיות לממכר מוצרי צריכה – גבינות, מעדנים, בקבוקי שתיה גדולים, חלב, ביצים, שמנת, לחמניות ועוד... 

נכון, זו לא מכולת, אבל זה לא שיש רעיון מעשי יותר טוב כרגע...

בכל אופן – החתום מעלה שמח לבשר שבשעה טובה, היום נחתם חוזה בין אחת מהחברות העוסקות בתחום, לבין נציג העירייה, ואם לא יקרה משהו דרמטי – בשבועות הקרובים תוצב לפחות מכונה אחת במרכז השכונה ! מיקום מדויק ומידע נוסף יפורסמו בהמשך :)

מספר הבהרות:
* המחירים לא יהיו כמו ב"רמי לוי", אבל הובטח שהם יהיו מחירים הוגנים ביותר ! מן הסתם - אם לא יהיה משתלם לתושבים, אף אחד לא יקנה, והחברה תפסיד כסף...
* המתחם אמור להיות ממוגן ומצולם, ונותר רק לקוות שלא יקרו מעשי ונדליזם אשר יגרמו לחברה להסתלק מהשכונה אחרי כל המאמץ ששהושקע על מנת להביא אותה !
* החתום מעלה רוצה להודות לעירייה על הסיוע שניתן לו במהלך הזה, ובמיוחד – למנהל מתנ"ס נוה גן ארז ארבל, שדואג לשכונה הזו ומגדיל ראש הרבה מעבר למה שמצופה ממנהל מתנ"ס !
* יובהר כי אין לכותב שורות אלה או למשפחתו או לחבריו כל קשר עסקי עם החברה הזוכה. כל ההשקעה של כותב שורות אלה בנושא הזה בפרט ובשכונה בכלל – היא אך ורק על מנת לשפר את איכות החיים של כולנו.