סוכנות הנדל"ן "תיווך המושבה" - תורמת לשכונת נוה גן !
מאת רועי פן, 13/9/16


"תיווך המושבה" הינה סוכנות נדל"ן אשר פועלת בשכונות היוקרה כפר גנים ג', אם המושבות ונוה גן, מיום הקמתן. הסוכנות הוקמה לפני כ-18 שנה ע"י דניאל שטרית, בעל ותק ומוניטין של 30 שנה בתחום יזום ושיווק נדל"ן. 

"משרדי הסוכנות ממוקמים במרכז המסחרי של שכונת אם המושבות, דבר המקנה לה יתרון ויכולת לשווק נכסים באזור באופן היעיל והמקצועי ביותר, ותוך גישה לקהל יעד רחב", אומר שטרית. "הסוכנות חרתה על דגלה הענקת שירות ויחס אישי, בד בבד עם חדשנות, יצירת ערך מוסף ויתרונות יחסיים לקהל לקוחותיה של הסוכנות, מוכרים וקונים כאחד. אנו מתחייבים לספק תוצאות יוצאות דופן תוך ליווי ושירות אישי ברמה בלתי מתפשרת של טיפול בלקוח, התחייבות בה אנו עומדים פעם אחר פעם.

הסוכנות מונה כיום 7 סוכנים בעלי רישיון משרד המשפטים, בעלי ותק וניסיון רב בתחום, עם הבנה וידע לגבי שוק הנדל"ן כיום וראייה נכונה לעתיד. לסוכנות היצע רב של נכסים וכל הכלים הדרושים בכדי להתאים נכס לצורכי הלקוח. השירות בתיווך המושבה יעיל, אמין ואישי. אנו מלווים את לקוחותינו באופן המקצועי ביותר עד לסיומה המוצלח של העסקה ולשביעות רצון הלקוח. לרשותנו רקורד עשיר של מאות עסקאות, ולפי בדיקת אתר מדלן  - משרדנו נחשב למוביל בתחום הנדל"ן בשכונות החדשות של פתח תקוה - כפר גנים ג', אם המושבות ונווה גן.

עסקאות נדל"ן דורשות מיומנות ומקצועיות רבה, מכיוון שמדובר בתהליך בו מעורבים סכומי כסף גדולים, היבטים חוקיים שונים, ומפני שבמרבית המקרים - עסקת נדל"ן הינה צעד משמעותי ביותר שאדם עושה בחייו לאחר שיקולים ולבטים רבים. לכן, רצוי ומומלץ להיעזר בשירותיו של סוכן נדל"ן מומחה בתחומו, שיגשר ויתווך בין דרישות וציפיות המוכר והקונה. בתיווך המושבה אנו מתחייבים, ללוות, לשווק, לפרסם, להעריך, לגשר ולהוביל מו"מ בין הצדדים עד לסגירת עסקה מוצלחת

נשמח לחשוף את הקוראים לשיטות העבודה שלנו, לאסטרטגיית שיווק ומשא ומתן ולרמת שירות אשר טרם חוו. ליצירת קשר - 054-6006020 (דניאל שטרית) או במשרד: 03-9230880".

לידיעתכם, לאחרונה רכשה סוכנות הנדל"ן תיווך המושבה שטח פרסום כפול באתר נוה גן, ובכך הצטרפה לרשימה ארוכה ומכובדת של נותני חסות אחרים. חשוב לציין כי כל הרווחים מהפעלת אתר נוה גן יופנו לרווחת תושבי השכונה, על פי החלטת ועד הפעולה !