חדשות נוה גן - יולי 2015
מאת רועי פן, 16/7/15


 1.      מה קורה עם הפארקים ? בפארק הצפוני הודלקה סוף-סוף התאורה, ופורסם המכרז לבחירת מתקני משחק והצללה (בהמשך לפגישה בלשכת מנכ"ל העירייה מחודש אפריל וכן לסיור עמו ועם בכירים נוספים בשטח בחודש מרץ) . בסוף חודש מרץ נבחר אדריכל לפארק הדרומי, והוא כבר החל במלאכת התכנון. לראשונה אי פעם – הקציבה העירייה תקציב לתכנון מפורט של חלק זה של הפארק ! למידע מפורט ולוחות זמנים שפורסמו על ידי עיריית פתח תקוה – לחצו פה.

 2.      נוה גן = אתר נופש – הזמנתם כבר חופשה לקיץ הקרוב ? למה לא להזמין דרך חברת איסתא, ליהנות ממחירים משתלמים, ועל הדרך לתרום לשכונת נווה גן  ?ועד הפעולה של שכונת נוה גן מתכבד להודיע על שיתוף פעולה בין אתר השכונה לבין חברת איסתא  !!!לחצו על "אתר התיירות והנופש של נווה גן קיץ 2015" בחלק העליון של אתר השכונה, והזמינו חופשה כיפית בארץ או בחו"ל. חברת איסתא תחזיר כסף מההזמנות שלכם לטובת אירועי תרבות לתושבי השכונה בארגון ועד הפעולה  !

 3.      כ-20 מיליוני שקלים למען השכונה – בארבע ישיבות מועצת העיר האחרונות הוקצו
כ-20 מיליון ₪ עבור המשך הפיתוח של השכונה. לפירוט על התקציבים שאושרו מאז הדיוור האחרון של חדשות נוה גן בחודש מרץ – לחצו כאן.

4.      חינוך –בניית קרית החינוך מתקדמת על פי התכנון. לקריאת עדכונים של ראש מינהל החינוך וסגן ראש העיר איציק ישראל בנושא בתי הספר הממלכתיים – עוזי חיטמן ואריק אינשטיין – לחצו כאן לעדכון אפריל, או לחצו כאן לעדכון יולי.

5.      ראש העיר מגיע לשכונה – בתאריך 30/7/15 יתקיים בנוה גן מפגש תושבים עם ראש העיר עו"ד איציק ברוורמן ובעלי תפקידים מקצועיים נוספים בעירייה. במפגש ניתן יהיה לשמוע על תוכניות העירייה לגבי השכונה וכן לשאול שאלות ולהעלות בעיות. למידע ורישום: לחצו פה. לכתיבת שאלות שעליהן תרצו לקבל תשובות - לחצו פה (כמובן שיהיה אפשר לשאול שאלות במהלך המפגש מבלי להעבירן מראש).

 6.      הילד כל היום בווטסאפ ? הילדה לא יוצאת מהפייסבוק ? אתם מוזמנים להרצאה חינמית בנושא "סיכונים וסיכויים בדור המסכים", מפי האנתרופולוג תמיר ליאון, פרי שיתוף פעולה בין ועד הפעולה לבין סיירת התושבים "נעים בגנים". לחצו לפרטים והרשמה.

 7.      ניקיון – בחודש שעבר נערך מבצע ניקיון רחב היקף בשכונה – לחצו לפרטים. מאז המבצע, העירייה הספיקה לבצע עבודות פינוי פסולת בניין והרי אשפה במספר אתרים בשכונה, וחברי ועד הפעולה פועלים בשיתוף העירייה לקידום ביצוע עבודות פינוי מאתרים נוספים.  נא להקפיד להוציא פסולת גדולה לרחוב רק בימי שני בערב, על מנת שזו תיאסף למחרת (למידע על המועדים בהם יש להוציא פסולת מסוגים שונים, והיכן יש לרכז אותה – לחצו כאן)

 8.      אירועים בשכונה – בחודשים האחרונים קיים ועד הפעולה של שכונת נוה גן מספר אירועים רבי משתתפים שזכו לאזכורים בתקשורת המקומית והארצית. האירוע הגדול ביותר היה מדורת ל"ג בעומר שכונתית בהשתתפות כ-1,300 איש, וביניהם ילדים והורים מ-17 כיתות וגני ילדים. אירוע גדול נוסף היה הפנינג ייחודי לחג השבועות, אשר כלל ארוחת ערב שכונתית בה השתתפו כ-150 משפחות (כ-600 איש).

9.      פעילויות לנוער – בני הנוער מוזמנים למרכז הנוער "אופק" ברחוב אהרון כצנלסון 8 למגוון פעילויות חינמיות - סדנאות מאסטר שף, קוסמות, זומבה, TRX, היפ הופ, סדנאות כתיבה, עיצוב חולצות, ערבי סרטים, מסיבות, קריוקי ועוד. כמו כן - במרכז מתבצעות שלל פעילויות התנדבות למען הקהילה. לפרטים - לחצו כאן.

 10.      פייסבוק ואתר אינטרנט – ניתן להמשיך להצטרף לקבוצת הפייסבוק המובילה, הוותיקה והגדולה של השכונה - "נוה גן פתח תקוה" (לחצו פה). אל תשכחו גם לעשות לנו לייק בפינה הימנית העליונה של אתר השכונה (לחצו לאתר), כדי שעוד מפרסמים ישתכנעו שהפרסום באתר נוה גן משתלם, וכזכור – כל הרווחים מפרסום באתר חוזרים אליכם בצורה של אירועים שמארגן ועד הפעולה.

קיץ נעים ובטוח !