התיבה הקסומה של Artish - ערכת היצירה של הדור הבא - תורמת לשכונת נוה גן !
מאת רועי פן, 14/1/16


"עוד ועוד הורים מוצאים עצמם נבוכים ומבולבלים מול "דור המסכים". במקביל, הם נזכרים בערגה במשחקים שבהם הם היו משחקים בילדותם, והיו רוצים שמשהו מזה יהיה גם חלק מהחיים של הילדים שלהם. הורים רבים רוצים להעניק לילדים חוויה אותנטית ומחפשים בשבילם תעסוקה שלא מצריכה ישיבה מול מסך - אלא דווקא הפעלת מיומנויות שקצת נזנחו בעידן הזה, כגון גזירה במספריים, הדבקה באמצעות דבק, צביעה בטושים, הרכבה ידנית של חלקים שונים זה לזה, והתעסקות בחומרים שאפשר ממש להרגיש אותם ולא רק לראות אותם דרך המסך.

חברת Play-Way – חושבים יצירה בע"מ זיהתה את הצורך הגובר הזה מצד הורים רבים, והוציאה לשוק תיבת יצירה בשם "Artish", שבאה לענות בדיוק על כך. בחברת Play-Way – חושבים יצירה בע"מ הבינו שערכות יצירות פשוטות מדי כבר לא מתאימות לעידן של היום ולא יצליחו למשוך את הילדים בעידן של גירויים ויזואליים מפותחים כל כך, ולכן יצרו תיבה תוססת ושמחה, מלאה בהפתעות לילדים. גולת הכותרת בתיבה המהודרת והמעוצבת הזאת היא שתי יצירות להרכבה בכל תיבה. היצירות עשויות מחומרים איכותיים ובטיחותיים, וכל יצירה מלוּוה בכרטיסיית הסבר מפורטת ומאוירת שמסבירה בדיוק כיצד להרכיב את היצירה. פרט לכך, כל תיבה כוללת את כל האביזרים הנדרשים להרכבתה. אין צורך לבדוק במגירות בבית איפה יש מספריים, או לרוץ לקנות דבק. התיבה עצמה מכילה את כל הכלים הנדרשים להכנת היצירות. בנוסף, בתוך תיבת היצירות תמצאו מדבקות צבעוניות של ארטיש וחבריו, כרטיס מידע מרחיב אופקים על הנושא הרלוונטי שבו עוסקת היצירה, ובובה מיניאטורית של ארטיש או אחד מחבריו.

אין ספק שמדובר פה בסטנדרט חדש ויוקרתי של ערכות יצירה לילדים. התיבה הקסומה של Artish היא מוצר שמכבד את הילדים ואת האינטליגנציה שלהם, וסוחף את הילדים לעולם חווייתי ומגוון. הורים שרוצים שילדיהם יעשו הפסקה קצרה מכל ה"מסכים" הדולקים סביבם כל הזמן, יכולים להציע להם להעביר עם הערכה של ארטיש שעה או שעתיים של יצירה כיפית, שמפתחת גם את הדמיון ואת החשיבה וגם מגוון יכולות מוטוריות וקוגניטיביות.

כשפותחים את התיבה מיד בולטות לעין הצבעוניות והידידותיות של הערכה. כרטיסי ההסבר גדולים ומאירי עיניים, חומרי היצירה כיפיים ונעימים, והמדבקות, הבובה וכרטיסיית המידע משלימים את התמונה ויוצרים ערכה מושקעת ואיכותית, שמצליחה לשדר ידידותיות למשתמש לצד יוקרתיות.

  


כרגע קיימות שתי סדרות של התיבה של ארטיש:

התיבה הראשונה היא התיבה Artish במוזיאון המיועדת לגילאי 3 ומעלה. Artish הוא העכבר סקרן שמבקר באגפים שונים במוזיאון וסוחף את הילדים לחוויה מהנה ומחכימה, שגורמת להם להפעיל את הידיים ואת הראש. במוזיאון שבו מבקר Artish יש ארבעה אגפים – אגף האמנות, אגף התחבורה, אגף הצומח, ואגף הזואולוגיה. בכל תיבה של Artish במוזיאון יש שתי יצירות, הקשורות לאחד מהאגפים השונים. בין השאר אפשר למצוא יצירות העוסקות בפסיפס ובפיסול (אגף האמנות), בצפרדע, בפנדה ובטווס (אגף החי), באוטובוס, במטוס וברפסודה (אגף התחבורה), ובגנן, בשלכת ובעצים (אגף הצומח).
 
הסדרה השנייה היא Artish בעולם, תיבת יצירה המיועדת לגילאי 6 ומעלה. Artish, העכבר הסקרן יוצא למסע חוצה יבשות בעולם, ומזמין את הילדים לחוות ולהכיר תרבויות חדשות, נופים מרהיבים ואטרקציות ייחודיות. גם בתיבה הזאת יש שתי יצירות בכל ערכה. שתי היצירות קשורות למדינות שונות בעולם, ובהן סין, איטליה, אוסטרליה, ארה"ב, הודו, קניה ועוד מדינות מרתקות נוספות.

את התיבות אפשר לקנות בנפרד כמוצר חד-פעמי, ואפשרות נוספת היא לעשות מינוי שבו מקבלים בכל חודש תיבה אחת כחלק מהסדרה השלמה".

להזמנות ומידע נוסף, התקשרו: 03-9094488 או היכנסו לאתר (לחצו כאן). אתם מוזמנים לבקר גם בדף הפייסבוק (לחצו פה).
 
לאחרונה רכשה חברת Play-Way – חושבים יצירה בע"מ שטח פרסום באתר נוה גן, ובכך הצטרפה לרשימה ארוכה ומכובדת של נותני חסות אחרים. חשוב לציין כי כל הרווחים מהפעלת אתר נוה גן יופנו לרווחת תושבי השכונה, על פי החלטת ועד הפעולה !