תקנון האתר והפורום

גולשים יקרים,

אתר זה מנוהל על ידי תושב שכונת נווה גן, אשר מאז 2012 משקיע זמן, כספים ומאמצים על מנת לקדם את השכונה.

פעילות פעילי השכונה נעשית בהתנדבות, וכל תושבי נווה גן מוזמנים להצטרף לעשייה, שכן כידוע בשכונה היחסית חדשה יש נושאים רבים הדורשים טיפול.

תושבים הבוחרים שלא להצטרף לפחות לעשייה מתבקשים לשקול היטב את התבטאויותיהם באתר בכלל ובפורום בפרט, על מנת שלא לפגוע בשכניהם שבחרו לנסות לקדם את השכונה. ביקורת בונה, הצעות ייעול ורעיונות לשיפור - תמיד התקבלו וייתקבלו בברכה. לעומת זאת - השמצות, ביקורת הורסת ו"שחרור קיטור" על אנשים פרטיים אשר בסך הכל ניסו לעזור - יוסרו באופן מיידי על פי שיקול מנהל האתר / מנהל הפורום הרלוונטי, ללא התחייבות לעדכון כותב ההודעה על כך. גולשים אשר יגלו שהודעתם הוסרה יוכלו להגיש בקשה לבירור העניין מול מנהל האתר באמצעות תפריט "צור קשר".

אין לראות בצעד זה כלי ל"סתימת פיות", אלא מנגנון הגנה על המוטיבציה של הפעילים (והפעילים הפוטנציאלים) למען קידום שכונת נוה גן.

בנוסף, על מנת להבטיח הנאה מהשימוש באתר ובפורום, הגולשים מתבקשים להקפיד:
א. לכבד כל כותב, גם אם אינם מסכימים עם דעותיו
ב. להימנע מפרסום הודעות הכוללות איומים, קריאה לאלימות, שפה לא נאותה או הכפשות
ג. להימנע מהודעות הכוללות פרסום סמוי אשר עלול להטעות גולשים אחרים
ד. לא להגיב על נושא אחד בדיון או כתבה העוסקים בנושא אחר, ולא לשלב בהודעתם קישורים אשר אינם רלוונטים להודעה (למשל, לצורך קידום אתר זה או אחר)
ה. לפתוח דיון חדש בפורום רק כאשר אין דיון קיים באותו נושא (לנוחיותכם - חלון החיפוש בקצה השמאלי העליון של הפורום)
ו. לפתוח דיון חדש רק בפורומים הרלוונטיים לנושא הדיון, ובכל מקרה לא לפרסם את אותו דיון ביותר משני פורומים בו-זמנית
מנהל האתר / מנהל הפורום הרלוונטי שומרים לעצמם את הזכות למחוק / לא לאשר פרסום הודעות אשר לא יעמדו בקריטריונים לעיל או קריטריונים אשר ייקבעו בהמשך, ללא התחייבות לעדכון כותב ההודעה על כך.

פעילי שכונת נוה גן, וביניהם מנהל האתר ומנהלי הפורומים, אינם מתחייבים לקרוא כל הודעה / תגובה ו/או להגיב עליה, ואין לראות באי תגובתם להודעה / תגובה מסוימת הסכמה / אי הסכמה עם הכתוב בה או מחויבות כלשהי לבדוק את הנושא בו היא דנה.

אין הנהלת האתר ו/או פעילי שכונת נוה גן אחראים לכל נזק או תוצאה אשר ייגרמו בעקבות הסתמכות על המידע המופיע באתר. המידע המצוי באתר הינו מידע כללי, ועל כל אדם לבדוק ולאמת כל פרט מידע מול בעל מקצוע ו/או הרשויות המוסמכות.

בעת הרישום לפורום, מודעים הנרשמים לכך כי ייתכן שמעת לעת יבוצע שימוש בכתובת האימייל אשר הם מזינים.

לסיום, יודגש כי אין להעתיק תכנים מאתר זה ללא הוספת קישור בולט לעמוד הראשי שלו וקבלת אישור כתוב ממנהל האתר.